KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14204196
nr 1420 4196
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Monogramsignerade CT, stilleben. Olja på pannå, 20x17, yttermått inklusive ram: 31x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:50:33
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)